Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    A GTA Vice City örök kedvenc. Oké, nem fogalmaztam elég jól. A GTA Vice City számomra a játékevolúció csúcsa máig. Hogy értsétek, alapból nagyon bejön a '70-es és '80-as évek Amerikája, szóval ilyen téren telitalálat. Azonban én még 2004-ben is egy Pentium I-es géppel nyomtam (100 MHz CPU, 32MB Ram... ragozzam még? :D), és amikor év végén új gépet kaptam, ez volt az egyik játék rajta. A másik a Halo. Igen, szó szerint lerobbant az agyam a gyönyörtől az elkövetkezendő hetekben.

    A Vice City-t eddig 13 alkalommal toltam végig, legtöbbször PC-n, de volt iPad, PS2 és Vita is. Amire nagyon várok, az egy HD kiadás, mivel sajnos elég gyatrán futott a PS2-n, nem is kinézet, hanem folyamatosság szempontjából. Imádom a San Andreast is, az is megvolt párszor, a III annyira nem jött be, úgyhogy az egy alkalmas volt, és máig az az egyetlen játék, ahol csaláshoz folyamodtam, de érdekelt a sztori vége, viszont nem akartam már szenvedni vele. A GTA IV-et is nagyon jónak találtam, és a Vice City után a GTA V fogott meg a legjobban. Szóval bármilyen GTA-t szívesen fogadok, és csak remélni merem, hogy egyszer kapunk egy HD pakkot a régiekből.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák