Új hozzászólás Aktív témák

  • Schweex

    csendes tag

    Hali!

    Lenne egy olyan kérdésem, vagyis inkább gondom, hogy nem rég vettem egy PS3 500GB-os Super Slimet (amihez járt a GT5 és az Uncharted3) és a probléma az, hogy kivétel nélkül minden játék akad rajta, kivéve a GT5, ami szépen megy... De az Uncharted3 például játszhatatlan, minden új helyszínnél erőteljesen tölt legalább 1 percig a hdd, és addig nem tudok csinálni semmit, mert tényleg esélytelen úgy és kegyetlen idegesítő, de amint vége a töltésnek, utána szépen megy, de rá 4-5 perc múlva mikor már előrébb járok jön a következő hullám és ismét várhatok 1-2 percet míg simán megy :W Killzone2-3, Batman:Arkham City, Infamous1 is akad... és ami még furcsa, sokszor a hang is késik, torzít és be akad, így sokszor 3x-4x ismétlődik egy adott hang... De a Blu-Ray filmeknél pedig minden tökéletes, hang és a kép is... Valakinek van valami ötlete, hogy mi is lehet a gond?? Soha nem volt még konzolom, és így elég tanácstalan vagyok... és ez már a második Super Slim, mert az előzőnél is ez volt a gondom, csak annál még erőteljes daráló, kattogó hang is volt, és szeretett fagyogatni :(( Egyébként pedig offline módban használom, nem tudom számít e valamit...

Új hozzászólás Aktív témák