Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz nokia párti #33728 üzenetére

    Bocs telefonról írok, és nem vettem észre, hogy vegyek helyett egyek lett.:P Szóval akkor nevezzük nevén a gyermeket.:) Vaterán láttam a hirdetést. Fóliás! 60gbos modell ezév végéig garanciás. Megkérdeztem, konzol stúdiótól van, állítólag gari matrica sértetlen rajta. Az eladó azt mondja, hogy az eredeti gép tönkrement még az első tulajnál, és helyette garanciában kapta a hirdetés tárgyát. Amúgy a vaterás eladó a gép második tulaja. Csak nekem ezzel az a bajom, hogy ezt a modellt évek óta nem gyártják, akkor meg hogy a fenébe tudtak gariba adni egy új gépet tavaly a régi helyett?? A PS2 és Xbox360 kombóra gondoltam egyébként még, ha nem javasoljátok a 60gb-os modellt semmiképp. Mert amik érdekelnek játékok azok inkább boxra jönnek ki és boxon szebb is a grafikájuk. Xbox Classiccal is próbálkoztam, de csóri gépek már olyan öregek, hogy mindnek van valami baja, pedig az xbox classic játékok grafikája durván jobb, mint a ps2-eseké. Szóval amit a 360 le tud emulálni azt játszom azon, amit meg nem azt meg ps2-n fogom nyomni. De ezt csak akkor persze, ha mindenáron le akartok beszélni a 60gb-os modellről.:)

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák