Új hozzászólás Aktív témák

  • Mákos7észta

    aktív tag

    válasz Mr.Grincs #2332 üzenetére

    Szia!
    Gratula a döntéshez, és hogy megvan rá a pénzmag :D A kérdésed pontosan nem értem, hiszen bárhol megveheted a PS3- at, mindenhol 1 év a garancia, én úgy érzem a Konzol Studionál fogom megvenni, de ízlések és pofonok, szerintem ezzel nem nagyon lehet mellényúlni. Jelenleg a legjobban futtatott PS3 verzió a 40GB- os, erről tudni kell, hogy sok minden visszalépés történt a 60GB- os verzióhoz képest. Szerencsére engem nem érint olyan érzékenyen, de sokaknak elég sok borsot törhet az orra alá. Ha volt PS2- őd, akkor talán érinthet, mert a 40GB- osban nincs PS2 támogatás, és sajnos csak 2 USB port maradt a mezei felhasználónak :F Engem az utóbbi jobban zavar, mert számításaim alapján nekem 3-ra volna szükségem, ezért vennem kell majd egy HUB- ot. Na mindegy, azt hiszem csak ez a két jelentősebb változás van a 60GB- oshoz képest. Én személy szerint a legjobb csomagnak a PS3 40GB- os verzióját preferálom GT5 Prologue Pack- ben, és így alapból kapsz hozzá egy fasza játékot csak 7000- ért :D
    Igazából nem tudom mire szeretnél várni, de ha valamiért kéne, akkor majd a többiek kiokosítanak. Nekem ez volt a véleményem az én oldalamról. Mondjuk én számítógépként is fogom használni a PS3- at, de ez egy más tészta, ha érdekel a telepítési útmutató, vagy ilyesmi, akkor elküldhetem, vagy ajánlom a PS3hax.com- ot :)

    Üdv.

    Csak óvatosan, még nem kávéztam..

Új hozzászólás Aktív témák