Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz DM-Fan #17298 üzenetére

    Most is egyetértünk, simán jók a "korrekt" egyszer-kétszer használt lemezek..

    Eltekintve attól, hogy ha más megközelítésből fogjuk is fel, de még mindig nem tartom elavultnak a konzol hardverét. Ezt a jobb címek miatt állapítom meg és nem az elhanyagolt, hiányos, vagy szimplán csak "gázos"-an optimalizált pl maffia2 és persze stbstb "csak 720p" címek miatt.. Lehet, hogy kimutatható és számotokra érezhető is, hogy ez a több éves vas már "csak" ilyen minőségben futtat bizonyos játékokat, de én még abban a korban nőttem fel, amikor a kis sprite-ok és háttereik sima mozgatása is nagy csoda volt. Akkoriban a kis c64-nes-snes-megadrive-ps korszakban érezhetőek voltak a lépések a generációk között.. kazettáról töltöttük be a c64 platformot, ami überbrutál jól ment és élvezhető volt és erre megszületett a mortal kombat1.. mire kettőig számoltunk volna, már el voltunk árasztva igazi játékokkal és egyszercsak ott volt a kezünkben a csoda, egy psx.. AudioCD minőségű zene mellett hasítottam az NFS1-el, osztott képernyőn a spanokkal.. Aztán persze jött a box is, de bármennyire is nevetséges, én éppen lesz@rtam az erősebb hardvert, amikor a ps2 elkezdte ostromolni az igazi nagyokkal a semmirekellő kis hardver korlátait..meg a nehezen programozhatóságát.. xbox360, meg a pc, vagy ps3 összehasonlítás? Nem megy. Jól el tudom különíteni magamban a konzol és a PC világ címeit. Van ami itt jobb, van ami amott élvezhetőbb.. mindkettőnek megvannak a szépségei, ha hiszed, ha nem, most épp a heavenly sword-ot akarom elcserélni egy értékesebb játékomra, mert teljesen levesz a lábamról, amióta csak megláttam az első xbox-os videón. Tudom, hogy húzócím, stb és persze sokáig készült, de nekem mindegy, hogy épp milyen hibát hozunk fel vele kapcsolatban, lázban leszek amíg legalább 1x végig nem viszem.. monumentális, akkor is ha másnak csak felturbózott tv spot

    Programozó barátaim szerint tény, hogy ami bent dobog, az elég komplex és sok mindenre képes (még). Igaz, a Dreamcast is kutyaerős hardver volt a saját idejében, mégis kihalt támogatás nélkül, de lehet, hogy más volt a háttérben?! Szóval én maradok tisztelője és elismerője azoknak a játékoknak, amik még le tudnak venni a lábamról. "Felesleges stressz", erre jöttem rá én is hónapok alatt, míg próbáltam elmondani, hogy mizu, de csak a vita kedvéért; nekem akkor sem kell box, max míg eladom! :P Elégedett vagyok a ps3 géppel és szerintem korrekt vas. Ezt kell gyakran ismételgetni ezen a topicon, mert ez az igazság!

    tomgabor szerintem ne reklámozd a warez-t, ez nem az a lap, egyébként is, szemét dolog a lopás, mindegy, hogy milyen módon teszi az ember.. megvan a szépsége egy játékra gyűjteni, várni.. platformfüggetlenül én még a szerkesztésed előtt olvastam a hsz-ed

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák