Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz ígyvanferi #21328 üzenetére

    Bár én nem szoktam TA-zni, de úgy tudom, hogy rookie szinten van sok lökdösődő vagy egyszerűen csak ügyetlen emberke. Vegyél egy szinttel nagyobb kocsit (pro), és ott már nem lesz ilyen probléma ;) Amúgy a játékmód velejárója sajnos, hogy elég gyakoriak az ütközések, de ezek nem mindig szándékosan történnek (sok kezdő, tumultus, lag stb.) Viszont más majd mond okosabbakat TA-ról, mert én tényleg csak pár alkalommal próbáltam :)

    Cobrával kapcsolatban viszont tudok segíteni :D Én azt javaslom, hogy mindenféleképpen maxold ki! Istenien jól eltalált autó. Class 3-ban simán a legjobb, és kimaxolva alap class 4-es kocsikat is meg lehet vele szorongatni. Viszont nem olyan drága a tuning rá, így akinek van, az már valószínűleg fel is tuningolta, így alap állapotában nem leszel a legversenyképesebb vele. Nem olyan rég került bele egyébként a játékba, így elég népszerű. Szobát tuti fogsz találni hozzá. Hanyas szinten vagy?

    Szerk.: Ja, még egy személyes tapasztalat: Amennyiben a szobába frissen belépő nem reagál a köszönésre vagy a 'ready' kérdésre, illetve játék kezdete után sem köszön vissza a hi guys/hello-ra, akkor érdemes vigyázni vele előzésnél :D

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák