Új hozzászólás Aktív témák

  • Attka85

    tag

    na VAS, HPT és HPC csapatokkal jó volna legalább a CTF-ett lenyomatni, hogy minél kevesebb maradjon az új, szebb évre...a simhez úgyis kell Paja, de alán a TA-hoz nem, akkor azti le lehetne tudni, majd egyeztetek a csapattársakkal is, remélem este 6-7 körül majd összerázódunk, mert engem már frusztrál, hogy mindig valami van, vagy a netemmel, vagy az xp-m xaraxik(1hét=2 reinstall :Y ), vagy csak 2-en vagyunk...pedig az összetartás megvan és nincs gond, szóval már csak pici hangolás kell és minden okés... Szeretném, ha a HOT nemcsak jól hangzó név lenne, hanem kivívnánk mindenki elismerését, de sajnos eddig nem annyira halad ez a szekér, de ígérem mindent megteszek, igaz nem én vagyok a csapatfőnök, de sajátomnak érzem a brigádot, mert kiváló emberek alkotják és ezúton is kívánok Szebb Jövőt minden csapattársnak és pH-tagnak...Isten Áldjon Titeket Vasszekerek Bátor Lovagjai!!!!!!!! :R :K ;)---Más: kicsit drifteltem Simben az új gépemmel, az MR2-vel--->majdnem meglett az 5000 RP versenypont, de sok lett a nice drift...(viszont 1 perc kellett körönként...dehát ez nem a sebességről szól... :))

    [ Szerkesztve ]

    Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

Új hozzászólás Aktív témák