Új hozzászólás Aktív témák

  • SEK3

    tag

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem...

    ...Szóval szeretnék megtanulni programozni
    Ami nekem annyit tesz, hogy jelenleg egy programnyelvet sem ismerek, még nincs tapasztalatom e téren. (csak html, de az semmi) és szeretném, ha ez nem így lenne.

    ...Tehát a kérdésem az, hogy melyik programnyelvet válasszam?
    Nekem fontos az, hogy legyenek magyarnyelvű leírások az alapoktól kezdve (mert ugye, ha nem suliban tanulom, nincs ki elmagyarázza). Szintén fontos, hogy lehessen olyan programot készíteni vele, ami képes a portokat (ezalatt az LPT-re és az USB-re gondolok) kezelni. És persze windows-os felületet létrehozni (ezalatt meg aztértem, hogy ne olyan DOS-os csúnyaság legyen, hanam windows-os randaság). Meg az se árt, ha képes kezelni ezt a modern technikát a 64bites rendszert, meg a multiCPU -kat
    Nem tudom mennyire érthetőek az elképzeléseim

    Az interneten böngészve úgy vettem észre, hogy ami nekem kell, az a C, majd a továbbfejlesztett változatai.

    Ja és még arra is kívánncsi lennék, hogy milyen progit használjak?
    valami olyan kéne ami ingyenes, de ha nem az sem baj, csak ne legyen olyan eszméletlen drága, amilyenek ezek a progik szoktak lenni (ezek a progik alatt ezeket értem: Macromedia studio8, Maya7, Corel akármelyik, office...) de persz más módját is ismerem
    a beszerzésnek, de az.....!

Új hozzászólás Aktív témák