Új hozzászólás Aktív témák

  • bucihost

    senior tag

    válasz Alteran-IT #1576 üzenetére

    Mosolyogva olvasom, milyen jól el "vitáztok". Nem mondom, hogy nekem nincs gondom a PR-rel, mert van. De nekem egyik szolgáltató se tud olyan csomagot / minőséget nyújtani mint ők. spec a T kiakarja szúrni a szemem 10/05-ös nettel, box-xal mindennel együtt drágább havidíjjal, mint a PR bármelyik csomagja. Ez a sebesség problémád meg vicc kategória már ne haragudj. Szerintem aláírtál egy szerződést, amiben van egy GARANTÁLT sebesség rész. Innentől nem értem a problémádat.....mivel onnantól, hogy alá írtad egy szavad sem lehet, mert bele egyeztél abba, hogy nem feltétlen kapod meg a 100%-os csomag sebességet. nem? de!

    A másik fele, hogy itt fikázod a céget és minősíted, hogy mekkora sz@ar kis cég. Nem tetszik? Csinálj vagy mutass jobbat. Valamint ott a lehetőség hogy szerződést bontasz, és mész máshova. Ez idő alatt mióta itt siránkozol meg minősíted a céget ( vagy inkább magadat...), már rég léphettél volna.

    És mielőtt jössz azzal, hogy én is PR lefizetett emberke vagy bármi vagyok, nem nem vagyok az... :) :R

Új hozzászólás Aktív témák