Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    válasz balisz #81509 üzenetére

    Egyszerűen nincs ST50 eladó reális árban. A GT 30-is (pedig a SAT tuner nekem teljesen felesleges) ritka. Valóban nem kérdés, hogy az 50 es széria jobb. De (nekem ) nem hoz szinte semmivel többet. Másod TV-nek kel. A fényerő korlát sem lényeges, mert mindig árnyékos helyen, főleg este van használva. Az ST60 kiesik a felvétel hiánya miatt sajnos, pedig azt találtam 150-ért (azt sem itthon). A sávosodás miatt vettem az 50-es helyett a 30-ast (bár magam nem láttam, de eleget beszéltünk itt róla, hogy ne merjem megvenni. (na meg az ára miatt sem)
    Bocsi, hogy túl sokat foglalom a topikot a gondommal, de sajnos már nem pörög úgy mint régen, így talán nem baj. Remélem a következő TV gondom, Hogy milyen AMOLED-es tv-t vegyünk ha kihalnak a plazmák. Én Samu TAB S-t használok, és az is szerelem első látásra :-) Köszönöm a hozzáoszlásokat. :R

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz balisz #81509 üzenetére

    Az a baj az ST50-nel, hogy baromi sokat érintett közülük a sávosodás, így aki eladja, az vélhetően azért teszi, mert ilyen gondja van vele, mert akinek nincs, az általában szereti, ahogy az emberek a jó plazmákat általában. Pontosan ezért szűk a piac itthon, mert itt még nem álltak rá az emberek arra, hogy OLED-re cseréljék a plazmájukat - pláne azt, amivel nincs is gondjuk. Amivel van, az nyilván előbb kikerül a használtpiacra, így könnyű is belefutni kishibás darabokba. Külföldön kicsit más a helyzet, ott jobban pörög a használtpiac, lehet is találni szinte bármiből, mert ott eleve előbb cserélnek az emberek TV-t és a kereseti viszonyok is jobbak, így ott már beindult a 4k/OLED vásárlási láz. Ha 50-es széria, akkor én GT50 alá nem adnám - azok között jóval kevesebb volt a sávos példány és képiekben is jobb volt. De mint írtam, az már árban is más kategória. De 50ST50-et se fogsz most jó áron találni, meg úgy alapvetően sehogy. A 30-as szériára nagyobb az esély és árban is jóval kedvezőbb a helyzet, magasabb kategóriásat kapsz olcsóbban. Másodtévének meg tökéletes az is, az 50G20-amat pár havonta szoktam látni szülőknél és még mai napig is öröm ránézni a képére.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák