Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz RangerFox #245507 üzenetére

    Viszont az ilyen Grind-elős trófeák gusztustalanok szerintem. Minden content-el végzett az illető, de egy trófea miatt kb játszhatja újra azokat 500x. Nekem hamar elmegy még az életkedvem is ha ilyet látok.

    By the way:
    Végeztem az AC Odyssey-el 60+ óra után. A fő story kegyetlen rossz! Jobb mint anno a Syndicate-é, de még mindig sehol nincs más játékokhoz képest. A new game+al nem hiszem hogy élni fogok, de a világban kóborolok még egy picit, mert rengeteg quest, helyszínek és a dlc-k is hátravannak. Nem mondom hogy rossz játék, mert van egy erős jellegzetessége, de nálam ennyivel (akármilyen szép és kidolgozott a világ) egy erős középszerű alkotás marad.
    Remélem a dlc-k legalább érdekesek lesznek, ha már az alapjátékban képtelen voltak mit kezdeni a story-val. Sanyi barátomnak igaza volt. Pár mondatban össze lehet foglalni az egész játék történését, és így elmondva ugyan olyan hatást vált ki, mint 60 órán keresztül végigjátszva: semmit. Még most sem hiszem el, hogy ez volt a story. Nem térek magamhoz! :DDD

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák