Új hozzászólás Aktív témák

  • Armando_19

    őstag

    Sziasztok.
    Egy elég érdekes problémával küzdök az elmúlt frissítések egyike óta(nem tudom melyik volt már pontosan).
    Egy Steelseries Arctis 5 fejessel játszom, és a frissítés előtt kb 70%-on hangerőn tökéletesen be tudtam állítani mindent, szipi szupi módon szólt minden. Aztán jött ez a csodálatos update, és a játék hangerőm egyszerűen mintha megfeleződött volna... 100-%-on is halk, nagyon halk, nem csak a lépések, minden más is abszolút halk lett, ha egy Miradoba ülök, akkor sem kell halkítanom mint előtte.... Végig olvastam az internetet, elejétől a végéig, mások is szenvednek ettől a problémától, általános megoldás nincs, ezt a loudness equalization-t csinálják sokan, de nekem ilyen opció nem létezik a "hangszóró beállításoknál", és amúgy is minden halk, azon mit akarsz közös nevezőre hozni?
    Bárki más találkozott már a jelenséggel, illetve van bármi kézzel fogható megoldás rá?
    Nincs kedvem e miatt headsetet cserélni, tökéletesen elégedett vagyok a Arctis hang minőségével, és minden másol, PUBG-n kívül, hibátlanul működik mint előtte.
    Köszönöm szépen
    További szép napot.

Új hozzászólás Aktív témák