Új hozzászólás Aktív témák

  • majnkopf

    tag

    válasz GhanBuri Ghan #19990 üzenetére

    Hiába lősz jól, pusztán azzal, hogy tudsz lőni nem fogsz nyerni, míg az általam említett 3 játék bármelyikében könnyebb érvényesülni egy jó "lövőkével" itt ha a végén maradtok tízen hiába szedsz le kettőt, mert jól lősz. a többiek hallják és már több oldalról kapod az áldást, mert lehet ott lapult a szikla túl oldalán a delikvens és éppen arra várt, hogy te felfedd a pozíciód, ilyenkor már nem az számít mennyire lősz jól, hanem az egész szituáció ami valljuk be nagyrészt szerencse, másrészt tudás, helyezkedés, de a pusztán "lövő készség" szerintem itt már (utolsó 5-10-15 játékos) nem számottevő. Rengeteget számít, hogy neked van-e fedezéked, van-e nálad esetleg gránát amivel tudod csipegetni, mennyi boostered van, health pack stb.Én mindig olyan fps játékkal játszottam amiben számított az mennyire vagy agresszív pl. a killek terén, cod, cs, bf, hogy csak a nagyobb neveket említsem. Itt sokszor a kevesebb több.. elején pár kill vagy akár több jöhet, de a végén... sokszor megéri várni és akkor lecsapni amikor nem veled foglalkoznak, itt pedig már hiába le kell lőnöd ugye a másikat, de nem olyan szituáció van, hogy te meg ő. Végén rengeteg oldalba kapás van amiatt, hogy valaki ellövi magát és egy harmadik fél rákerül stb. Ehhez nem a nyers lövés tudás kell illetve az melyik fegyverrel bánsz expert szinten.

Új hozzászólás Aktív témák