Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz DiszNóÓl #19195 üzenetére

    Esőt kivették , mert mint lentebb megfogalmazták ez egyszerűbb volt :DDD A ködöt az eső mosta el ,hát persze :C
    Gyakorló map nincs ,de talán most végre jön az új map amin ugye a stat majd nem számít .
    Nekem az MM-el nincs gondom ez talán annyira nem vészes.
    A motorral csináltak valamit aztán megint elrontották , mert egy darab kavicson elvágódunk és instant halál :W Megtörtént eset naponta sajnos .
    Fegyverek jelenlegi formában jók , mert végre van aktualitása az SMG-nek és a Mini sem kuka . Az AK még mindíg kritikán aluli.
    Minden mapon találkozni Xiaoping játékosokkal és gondolom ezek nem Német cserediákok ,szóval igen átjárnak ide EU szeróra.
    Csalóval én nem igen találkoztam szerencsére.
    Na és a többi ugye. Az optimalizálatlan fostenger Fps dropp , hogy nem tölt be a loot időben a Desync, föld közelben eldobja az ernyőt és még sorolhatnám. Ez így ebben a formában egy early access bughalom és ha így marad a hozzáállásuk akkor remélem pár hónap alatt elvándorol a társaság nagyobb része és csak egy Wiki bejegyzés marad róluk "akik behozták A battle royal játékot " címszóval :W

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák