Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz Sk8erPeter #8232 üzenetére

    1) Nem tartom kizártnak, hogy majd egyszer a MySQL-t is imádni fogom, de egyenlőre ezt részemről opportunista dolognak tartanám. Ha túléli ezt az évtizedet, akkor átgondolom ez irányú véleményemet. A jelenlegi ugyanis éppen egy elég mulatságos évtized.

    2) Te sose szívtál még mások trehány munkája miatt? Mázlista..

    3) Nem állítottam én sehol, hogy bármiféle világuralmi szintű összeesküvések zajlanának. Ha valami megjegyzésemnek ilyen sugalma lett volna, akkor ezúton oszlatnám el a kételyeket. Voltak különféle vélemények a sajtóban (és nem tőlem származtak), én pedig elfiloztam rajta, igazából mekkora üzleti haszon van a VM-ek bármelyike mögött? Mert nyilván abból az irányból fújt a szél. Fejlesztgetnek ingyenesen pld linuxot is, de aki csinálta, ingyen csinálta, aztán amikor élni is kellett valamiből, akkor egyáltalán nem biztos, hogy azt csinálta tovább. Ergo lehet mondani, hogy létezik ez is, meg az is, és tény, hogy valóban létezik, de engem az is érdekelne, milyen cash flow adatok vannak mögöttük? Te azt mondod léteznek, én azt kérdezem, mennyire? Ha te okosabb tudsz lenni nálam, ne tartsd magadban. Tényleg érdekelne.

    4) http://en.wikipedia.org/wiki/Model%E2%80%93view%E2%80%93controller:

    MVC was first described in 1979 by Trygve Reenskaug, then working on Smalltalk at Xerox PARC.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák