Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Tele von Zsinór #3758 üzenetére

    Amit írsz, csak azért nem értem, mert itt semmiféle adatbázishoz, sütihez vagy ehhez hasonlóhoz való nyúlás nem történt, sessionről sem volt szó, hanem egy totálisan leegyszerűsített-lebutított megoldást mutattam, de nem értem, miért ne működne abban a formában. Az igaz, hogy a <title>-től külön kellett volna választanom az $oldal változónak való értékadást, meg akár rakhattam volna tömbbe is a kiírandó címet és a hozzátartozó oldalt is, de direkt oda is írtam, hogy ez csak hirtelen ötlet volt, ezen még lehetett volna csiszolni. De azt hiszem, maga a probléma komplexitása nem ért meg ennyit, mivel igen egyszerű feladatról volt szó... Ezenfelül az volt az oka, hogy így csináltam, hogy látható legyen, mihez mi tartozik, mea culpa...
    Azt meg, hogy szándékosan kihagytam a DOCTYPE-ot, azt hittem, nem kell szájba rágni, mivel csak a struktúráját akartam megmutatni a dolognak, a nyitó <html>-től a záró </html>-ig. Ilyen alapon a meta tageket is kihagytam...
    Az include részt meg pl. nem értem, Te hova tennéd... Netán azt is a fejléchez? :U
    Ezenkívül az általad írt dolgokkal maximálisan egyetértek, de nem értem, hogy jön ez ide, ráadásul miért nekem mondod, hogy használjak template motort... :U Amúgy se világos, minek kéne egyszerű oldalra template motor, ha meg lehet írni sajátkezűleg is a hozzá szükséges kódot.
    Kicsit olyan, mintha szerinted valami nagyon komplex kódot írtam volna meg működésképtelenre, pedig szerintem nem ez történt... :F

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák