Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz fordfairlane #3590 üzenetére

    Áhh, nem hiszem el, hogy ilyen hülye vagyok. Az eredeti kódban jól tüntettem fel a neveket, csak itt annyit módosítgattam már, hogy aztán végül sikerült átírnom, és így meg nyilván azokat a hibaüzeneteket kaptam, amiket írtam... :W Még ott is volt kommentben az eredeti, akkor láttam, hogy elkövettem azt az állatságot, hogy végül valahogy átírtam. :O Bocs, ide is így másoltam be. :B Látszik, hogy 4 órát aludtam. :D
    --
    Na, most kipróbáltam a jó kóddal, a példánál maradva ismét "Akármi teniszütő" névnél maradva (ebben sok az ékezet), és ezt kaptam eredményül a freemailnél a feladó mezőben:
    QWvDoXJraSB0ZW5pc3rDvHTFkQ==
    :DDD Outlook Express-ben lehívva ismét egyáltalán nincs feladó.
    Pedig most így van:
    $headers .= "From: =?ISO-8859-2?Q?".base64_encode($felado_neve)."?= <$felado>" . "\r\n";
    (A $felado_neve és a $felado voltak az eredeti változók, ide fórumra csak azért nem akartam így bemásolni, nehogy kapjam az oltást, hogy milyen már, hogy angol neveket keverek magyarral - és ebből következett a korábbi félreírás... :)) )

    Valóban, a quoted_printable_encode() 5.3-asnál régebbi verziókhoz való megírt függvényt nem is láttam... :B
    :R

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák