Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    Értem. Köszi. Azért a pici megakadás, hát nem tudom mennyire pici, ez a bajom és akarom nagyon szeretni a Philipset, mindenhol Médiában is ahol nincs promotere húzzák lefelé stb., de nem akarom hogy ennyire elmaradjon most oled esetében a többi márkához képest, csak valahogy kicsit ezt érzem, érzésre! És ez kicsit elszomorít.
    És Philips 55PUS6503 /12-m volt.

    https://www.avforums.com/threads/philips-natural-motion.2415169/

    Nézem miket találok, csak azért olvasom mert kivancsi vagyok. Itt a gyerek egy régebbi Philips oled kapcsán kérdez rá a jelenségre. ÉRdemes belenézni a videóba, amit említ 14:00 perctől demózza -től. valamilyen Panával hasonlítja és annyira látszik/érződik az a kis különbség. Persze a artifakt hiba lehet nem az amit én mondok, lehet az is volt nálam, már nem tudom. De rohadtul látszik/érződik hogy van különbség a kettő tv közt ott a videóban. Mindkettőre ugyanazon beállításokat teszi fel. Bekapcsolja Philipsen is a minimumra és Panán is, nem szemetel annyit a kép Panán. Jó, lehet azóta ez sokat javult, csak ez a villódzás stutter, minden atyaúristen is zavaró, ha a konkurenciánál bármelyik videón nem látom ennyire ezt.

Új hozzászólás Aktív témák