Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Alien! #24249 üzenetére

    Abban meg nem hiszek, hogy az s905x box a 8-ason tökéletes a 7-esen meg miatta szar a kép... - erre van egy példám, a Sony UHD Blu-ray lejátszóm DV képes, ha az LG TV-re kötöm akkor az LG minden SDR tartalmat HDR-ben jelenít meg, minden HDR-t Dolby Visionben, eleinte készülékre gyanakodtam. Rákötöttem egy Philipsre, ott minden jól jelenik meg, tehát ahány TV annyiféle HDR megjelenítési probléma adódhat. simán elképzelhető, hogy a TV szoftveres része sz@r de az is, hogy az ilyen.
    S905X3-al előrébb lennél, az új kernellel sokkal jobb a lejátszás.

    Egyébként Dolby Vision téma van a Zidoo topikban is hiszen nemrég megjelent a Z9X ami a gyártó szerint DV-képes, nos, valóban, de… Ez nem Philips, LG, Panasonic, Sony (bár itt a DV butított) probléma hanem általánosan a DV profilokkal van a gond. Most már én is ott tartok, hogy inkább a HDR10+ nyerjen teret, az nem problémás , ha már azért jött létre, hogy "lenyomja" a DV-t. :D

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák