Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz rbalint88 #66594 üzenetére

    Not bad. De azért nem komplikált zene...

    A kisasszony viszont minőségi rockot hallgat, az AC/DC mellett szoktam neki mást is adagolni. Maiden bejön (Run to the Hills nagy menőség), Judas Priest szintén (még a kissé elborult Painkiller-t is szereti), Twisted Sisters is (pl. Burn in hell, We're not gonna take it). Anthrax-tól bírja a Got the Time-ot, vagy a Madhouse-t, de pl. a Caught in a Mosh-t nem. Guns, Aerosmith szintén fúj. Klasszikus rock (Black Sabbath, Deep Purple, Van Halen) abszolút jöhet. Slayer, Megadeth nem jön be, azok bolondok, Nightwish lányos (mondja a lányom, miközben a csipkerózsikás ruhájában pónikkal játszik). Volt egy enyhe próbálkozásom System of a Down-nal, Toxicity, Lonely Day nagyon adja. Egyelőre még keresem a megfelelő percet a B.Y.O.B.-hoz, ha azt szeretni fogja, akkor megérkeztünk, utána már Zsüsztin Bieber nem törhet be hozzánk..

    A következő stáció a Rolling Stones lesz.

    Az ovis kogopédus szerint pedig ez kiváló, ez a zene fejleszti az agyat szerinte...

    Én meg sírok az örömtől és a büszkeségtől, hogy van egy hat éves lányom, aki akkora rokker, hogy lejön az ég is. Az óvodai évzáró kerti partin apukák kérdezgették, hogy ezt hogy csinálom, mert ők egy Budapest-Ausztria, vagy éppen Budapest-Horvátország út után egy dologra vágynak csak, éspedig arra, hogy visszavezessenek Budapestre, és megverjék az Alma együttes tagjait...

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák