Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Real_Necro #38026 üzenetére

    "Egyébként mi az egészségtelen benne?"

    Feltételezem ez egy jóindulatú tudatlanságból eredő kérdés, nem vitaindítás. :)
    Az előbbi esetben ajánlom megtekintésre a super size me című filmet, és/vagy ezen linkek bármelyikét.

    Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy az egész repertoárban a kóla a legegészségesebb. :)

    (#38027) Mercutio_:
    Szerintem maga az evés nem bunkerség. Hangosan, mást zavarva tenni mindezt viszont az. Nyilván a pattogatott kukoricát nemigen lehet síri csendben enni. Innét kezdve én nem is szoktam venni, mert más zavarok vele.
    A másik meg, hogy sajnos nehéz olyan előadást találni, ahol a random faktor nem produkál minimum egy "jópofát", aki magát humorosnak tartja, és hangosan benyögi -a film hangulatát teljesen szétbaszva- az aktuális vásári poénját. Ha szerencséd van, akkor pont a hátad mögött fog ülni, és a krétai sleppje mesterkélt röhögésétől semmit sem fogsz majd érteni a filmből.

    Úgy vélem, hogy azért megy az ember moziba, mert érdekli a film. Illene lenne a többi mozinézőt a hasonló szándékában nem zavarni. Hangosan enni, a haverokkal döcögni lehet máshol is.

    Egy ideje a fentiek miatt én nem is igen járok moziba.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák