Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Sziasztok! Nemrég a paypal kiírta, hogy elértem valami 1800 eurós limitet és töltsek fel valamilyen dokumentumokat, amikkel igazolom magam, ilyesmi. Az egyik gond az, hogy idén csak 600 eur összeg jött a paypal számlámra és annyit is költöttem róla, szal nagyon messze van még az 1800 eur :F . No de semmi gond csak oldanák meg a problémát... sajnos nem teszik, feltöltöttem nekük a kért dokumentumot, elküldtem, de továbbra is ott van az értesítés és a fiókom limitálva van:

    Ha ráklikkelek a resolve-re ezt dobja:

    ... és nem változik semmi. Már vagy 4-5x rákattintottam, másfél hete várok, még mindíg nem tűnt el az értesítés és továbbra is limitálva vagyok :N . Szerintetek mit tegyek? Valamit rosszul csinálok? Írjak nekük? Eddig próbáltam ezt elkerülni, mert az angolom nem tökéletes, kissé nehezen megy a fogalmazás. Mi történik ha nem oldódik meg a dolog? Sajnos nagyon szükségem lenne a paypal fiókomra, bármikor kaphatok rá kisebb-nagyobb összegeket és nem szeretném ha vacakolna.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák