Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    sziasztok, az osszefoglalo megfelelo pontjat elolvastam, de megis lenne egy kerdesem.

    Egy magyarorszagi forumtagunkak kellene kb 95-96kHUF osszeget utalnom paypalon keresztul, irorszagi, eur alapu kartya van a PP accountom ala regisztralva. Nem szeretnem, ha neki barmilyen koltsege lenne (nem fair) hanem maradektalanul megkapna a kialkudott vetelarat.

    Namost, latom, hogy ezt a Send to friends and family internationally opcioval illene csinalni, csak ugye itt ilyenkor nincs PP vedelem. A korrektsag erdekeben bealdoznek en extra koltseget es a Pay for goods or Services-t valasztanam, de hogy tudom azt kiszamolni, hogy x osszeget fogadva mennyi az x+y osszeg, amit inditanom kell. Neztem par online paypal fee kalkulatort, de nem igazan talaltam valaszt a kerdesemre

    Koszonom a segitseget! :R

    Balinov

    szerk: ugy latszik nem voltam alapos az online kalkulator keresesse. Ez az oldal mutatja, hogy ha X osszeget szeretnek, hogy az elado/masik fel megkajon akkor mennyit kell konkretan inditani. Milyen sacc pontossagu lehet ez a kalkulator?

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák