Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz BoneDragon #32048 üzenetére

    Nem vagyok akkora dps mániás, de szerettem mindig olyan buildeket inditani, amikről tudtam, hogy ha komoly befektetés árán is, de ki tudok belőlük hozni valami elég komoly op dolgot. DPS és védelem terén is. Van cél, van miért gyűjteni az exákat.

    Eddig volt a cyclone gladnál és a storm brandnél is egy 3 lépcsős fejlődési szakasz. Egy ligakezdő változat, egy közepes, ami kompromisszumokkal, de elég volt már endgame-re is, meg egy 100+ exás "OP" változat. Ez utóbbinak most úgy látszik totál lőttek. Ami a t16 mapokat illeti, el fogjuk érni, de nem valószinű, hogy rare (még kevésbé vaal) mapokat fogok farmolni 500%-os crit multikkal, 1000%-os curse effektekkel, meg 1500%-os monsta lifeokkal. Rühellem a random 1hiteket és azt, hogy fogalmam sincs mitől halok meg. Márpedig ezek garantáltan még gyakoribbak lesznek. Nem akarok sirni, amig ki sem próbáltam élesben a dolgot, de ha félremegy, remélem kevés olyan marha lesz aki most fogja őket support packokkal támogatni, mert akkor kijár majd nekik a pofon.

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák