Új hozzászólás Aktív témák

  • sirdond

    őstag

    válasz Pitymaszter #25353 üzenetére

    Az lehet, hogy hozzá vagy szokva (én is), de ez tényleg rossz :D
    Nem akarlak meggyőzni, mert mindenki úgy játszik a játékkal, ahogy szeret és ez így jó is, de ha elfogadsz egy tanácsot én inkább valami másik skillel (és akár másik Ascendancy-val is) kezdenék a helyedben és kicsit később, mikor már van pár ex,meg egy csomó regret-ed, átspeccelni Shattering Steel-re. Hidd el nagyon kell neki az a 6L, helmet enchant, jó life roll-os itemek, legalább egy Beltimber, vagy Grelwood még budget-ben is.
    A másik meg,ha Elder-t akarsz farmolni, ahhoz az kell, hogy sok map-od legyen, mert úgy van esély Elder map drop-ra boss-ból, vagy Zana-tól.A sok map egyik feltétele még egy viszonylag gyors mapper, amivel gyorsan el tudsz jutni a T14+ mapokig. És ezt az utóbbit a ShSteel ligakezdő nem igazán fogja teljesíteni neked, csak nagyon lassan.
    Ráadásul a mai Manifesto-ban pont írták, hogy a map drop-ok erősen vissza lesznek véve, az magával hozza, hogy sokkal kevesebb Elder/Shaper map is lesz,így nem biztos, hogy az Elder farm a legjobb ligakezdő stratégia. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák