Új hozzászólás Aktív témák

  • dtraveller

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy hozzáférést kaptam egy email fiókhoz aminek a mérete elég nagy és jelenleg a rendszermeghajtón nincs annyi hely, hogy ott elférjen a outlook által a fiókhoz rendelt pst fájl. (Az outlook automatikusan a rendszermeghajtóra rakja az adatfájlokat, legyen az a saját adatfájl vagy az emailfiókhoz rendelt pst.) Ha az emailcímhez rendelt pst fájlt áthelyezem egy másik meghajtóra és megnyitom ismét akkor olvasni tudom, de arra már nem tudom rávenni, hogy a szolgáltatóhoz csatlakozva az outlook leszedje az újabb leveleket ebbe a pst-be. Minden esetben ragaszkodik a rendszermeghajtóhoz, ahol létrehoz egy új pst-t és abba szedi le újra az összes levelet a kiszolgálóról.

    Azt már ajánlották, hogy a régebbi leveleket mentsem el, így csökkentve a pst méretét, de egyéb okok miatt ez nem kivitelezhető.
    (A pst fájlokat az outlook 2010 hozza létre. A használt operációs rendszer Windows 7.)

    Akkor a kérdés még egyszer: hogy tudom emailcímhez rendelt pst áthelyezni másik meghajtóra?

    Minden ötlet szívesen veszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák