Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasti74

    aktív tag

    válasz MaCS_70 #63974 üzenetére

    Nem hiszem hogy erről van szó, mert a router kb. 2 hete lett beüzemelve (előtte az előző szolgáltatóm routere maradt a helyén, csak sajnos vissza kellett adnom) és ez idő alatt biztosan nem csatlakozott hozzá ennyi idegen eszköz.

    Ráadásul az aktív, kapcsolódó eszközök között mutatta őket...

    Hogy mac és IP címmel mutatta a semmiket, az azért nem semmi ;-) Még címet is adott nekik a dhcp. Azért tud a készülék, az biztos ;-)

    Az eddigi AVM-ek a passzív eszközök listájában mutatták az olyan eszközöket, amik valamikor nálunk jártak, és a listát egy gombnyomással ki lehetett üríteni.

    Erősen szemezek a TP-Link Archer VR2100v routerrel, nekem jó emlékeim vannak a TP-Link cuccokkal (igaz, az elmúlt sok-sok évben csak a szolgáltatótól kapott AVM routerekkel találkoztam)
    De egy kicsit zavar, hogy az Amazon-on odaírják melléjük, hogy "nur für Deutschland". Szinte biztos, hogy csak a hozzá csomagolt kábel miatt (a németeknél TAE, itt Ausztriában meg TST vagy mi) , ami engem nem érdekel, mert RJ11 lóg a kamrában - ennek még utána kell néznem ;-)

Új hozzászólás Aktív témák