Új hozzászólás Aktív témák

  • royalka

    őstag

    Itt is meg említem hátha itt tud valaki valamit:

    Hali all. Ismét egy érdekes probléma. Barátnőnenk összeraktam egy gépet. Vista van rajta. Minden driver fel lett telepítve, de nem tok rajta netet összehozni. Kábeltévés nete van és az a baj a hogy az oprendszer felismeri hogy be van dugva az adapterbe de netre nem tud csatizni. Kipróbáltam xp sp3 -omal azzal se megy. Viszont a régi gépe 1.7 cerka az meg egyből csatizik. Itt nem kell be írni semiylwen jelszót meg egyebeket mert az adapter az router modra viselkedik (tárol felhasznév jelszó). És az a pláne benne hogy amikor ott volt a laptopom azt meg csak bedugtam és már tadam ment is. Szóval nem értem föltettem nem 1 szer a vistát, utánna meg az Xp-t de semmi. Csórikám kivan akadva hoyg mi lehet???? De a deszkának nem lehet baja ugye mert ha látja hogy be van dugva valami be és érzékeli a hálót csak a net hozzáférés STOP????? Én nem tok mit csinálni vele remélem valaki írvalami okosat mert ez így nem állapot a deszka Gigabyte GA-M68SM-S2L. Szóval aki tálálkozott ilyen problémával az legyen olya kedves és írjon valami hasznosat PLS!!

    Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Új hozzászólás Aktív témák