Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok, feladom, lehet user error van nálam vagy csak tényleg hülye vagyok a hálózatokhoz, de visszatettem a Trendnet routerem amivel ment rendesen a Dupla Nat, majd most nézem ennlé is gond van.
    Cisco által kiosztott van 46.XX.XX.XX
    Trendnet WAN címe: 62.XX.XX.XX

    Minden stimmel,amit mondtatok, mégegyszer leírom nektek, de foggalmam sincs már mi baja lehet a kiosztásnak.

    Cisco: 192.168.0.1 , DHCP bekapcsolva, DMZ-ben automatikusan látja a Trendnet cíímét amit kioszt neki a Cisco (192.168.0.15)

    Trendnet router címe: 192.168.1.1 , DHCP bekapcsolva, DMZ kikapcsolva,

    Cisco LAN => Trendnet WAn portba dugva. Itt már LAN1-től Lan 4 ig végigdugdoztam a Cisco-t de sehol sem egyezik az ip.

    Olyat találtam még Cisco-n belül ami :
    Application & Gaming \ DMZ \ DMZ Hosting : Disable.

    Ha enable-re állítanám akkor kellene neki egy Host IP cím.

    Nem szívesen állok vissza bridge módra mivel akkor elég magasak lesznek a pingjeim, ezért megint ügyezhetem a T-home-al hogy szar a net. Dupla Nat óta totál jó volt a net, pingek, és jól töldődtek be az odalak is.

    Az idegesít, hogy szerintem megint előröl kellene kezdenem mindent, törölni a Cisco beállításokat, törölni a Trendnet beállításokat és akkor lehet jó lesz.
    (Bocs ha említem az Asus routert néha néha, azt otthonra vettem, csak hajtott a vágy hogy kipróbáljam, viszont ahogy tapasztaltam sokkal jobb mint a mostnai Trendnetem)

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák