Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    Topikgazda

    válasz Mappa #26768 üzenetére

    Én vagyok a nép szava, mint a hálózathoz csak nagyon alapfelhasználói szinten értő, de sok, nálam is kevesebbet értő emberkének észt osztó kontárfajta:

    Ahogy én látom, a router a tiszta, menedzselhető megoldás, ami nem mellesleg biztonsági szempontok alapján is IS a helyes út. Szerintem egyszerűen nincsenek érdemi érvek a router ellen. A befektetésigénye nem nagyobb, mint egy PC-alapú megosztásé, folyamatos szolgáltatást nyújt, ugyanakkor a költségigénye pár száz forint havonta, amit akár egy feleslegesen járatott PC is elfogyaszt, helyfoglalás kérdésében pedig egyszerűen nem látom azt a reálisan előforduló helyzetet, amikor problémát okozna az a kb. két tenyérnyi hely, amit elfoglal. Ezzel szemben általában falra, polcra alulról is felszerelhető, nem kell neki hasznos helyen hasznos területet foglalnia, és a rádióadás szempontjából sokkal jobban pozicionálható, mint egy PC -- ahol bizony ezerrel bejátszik, hogy egyből maga a gépház az első árnyékoló elem, így egy PC-ről nagyon ritkán lehetésge egy lakást optimálisan besugározni wifivel.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák