Új hozzászólás Aktív témák

  • dag

    tag

    Sziasztok! Érdekes kérdéssel fordulok hozzátok. A történet ott kezdődik, hogy nemrég lecseréltem a configomat Abit Nf7-S 2100+ -t egy Abit KN9 Ultra 4200+ X2-re. Itthon router ossza szét a netet (Asus) 3 gépnek (nekem, tesónak, apámnak). Nos a hálózati játéknál jelentkezett a probléma egy kis Counter-Strike 1.5 -özés után észrevettem hogy a játék megáll beszaggat (közben a ping nem ugrik fel) és megy tovább és ez csak ismétlődött... Megnéztem a pingemet a router felé és egy csomó -2ms -t mért meg hasonlók. Valószínüleg akkor szaggatott be a játék amikor a pingemnek -2ms -t mért ami elég érdekes... Az előző configommal ilyen gondom nem volt, 1x sem szaggatott a játék és nem volt ilyen ''bugos'' a hálózat. Próbáltam Realtek PCI-os hálózati karival... ugyanazt csinálta. Próbáltam 32bites és 64bites xp-n... Próbáltam azt is hogy nem telepítem fel a driverét a hálózatnak... ezek mind kiesnek mi lehet a megoldás kulcsa? Nekem fontos hogy jó legyen a ping meg hogy ne szaggasson, mert online hálózati játéknál ez elengedhetetlen. Ígyis szaggatok mivel erről a routerről van szétosztva a net és hát torrent meg hasonlók is mennek a tesómnál, apámnál. Itt az érthetetlen kép: [kép]

Új hozzászólás Aktív témák