Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz medvegy #92603 üzenetére

    Sajnos megjártad. Az igaz, hogy a pixel hiba általánosságban véve nem ritka és az LG Display által gyártott panelek is hajlamosak az ilyen elszíneződésre, ugyanakkor csak a családomban három Sony OLED van (55A8H, 55A80J, 65A80J) és mindegyik első perctől kezdve hibátlan. Egyébként sem sok negatív tapasztalat van itt a Sony OLEDekkel (amire persze lehet az az érv, hogy sokkal több LG készülék fogy). Én nagyon háklis vagyok a megjelenítőkre. Az első 55W809C a gyatra látószöge miatt nem felelt meg, aztán pl. az agyondicsért Pana GT60 plazma false contouring és poszterizáció miatt búcsúzott. A Sony OLED hogy esetében a távirányító nem volt elég, ezért a csúcs széria távját megvettük.
    Amit WRGB OLED tévében szerethet az ember, az ezekben a Sony-kban megvan. Illetve nem tudnám már acoustic surface audio nélkül elképzelni a tévézést. Főleg, hogy sok régebbi filmet, sorozatot nézünk, amikhez kiváló, hogy hangrendszer nélkül a kép mögül jön a hang.
    Én visszaküldeném a nem megfelelő példányt, de nagyon javaslom, hogy a Sonyval tegyél másodjára is próbát.

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák