Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder1

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem igazán találtam a problémámhoz illő topicot, de ha van, akkor irányítsatok át oda. :DDD

    Szóval vettem egy BlitzWill BW-LB2 LED szalagot, amit így kéne összekötni a többi eszközzel.
    Egy tesztben a következőt írják: "A dolog szépséghibája, hogy a televízió HDMI csatlakozóján nem jön ki jel, nem erre van kitalálva, hanem arra, hogy a tévébe külső forrásból jelet vigyünk. Vagyis a BW-BL2 nem tud a tévéből színkódot kapni, ehhez szükségünk lesz egy külső jelforrásra, ami HDMI-t használ. Lehet ez egy SetTop box, lehet egy játékkonzol, lehet egy Androidos TV-box, nálam pl. egy Xiaomi Stick volt."

    Na most nekem adott egy LG OLED55CX, egy Harman Kardon AVR171S erősítő és egy PS5. A PS5-tel össze tudtam úgy kötni, hogy működjön az Ambilight funkció, de én ugye úgy szeretném használni, hogy ha simán a tv-n nézek pl netflixet, vagy külső meghajtóról filmet, annál is működjön. Próbálgattam már az erősítővel összekötni mindenhogyan, de sehogy sem jött össze. Jól sejtem, hogy így felejtős, ha nem a PS5-re, vagy valami más TV boxra kötöm?

Új hozzászólás Aktív témák