Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz b. #77202 üzenetére

    én nagyon szeretem a 806-os távját. Volt aki szidta, de nem értem pl miképp akadhatott bele az ujja a gomb oldalába... Jó, hogy tudja a hangvezérlést, kivitele is igényes. Hamar lemerül??? (ez is fel volt róva) hát venni kell két legjobb lítium ultra elemet és két évig sem fog lemerülni. 55" esetén semmi értelme nem a 8x6-ost venni, annyira kicsi az árdifi. Én még 65"-ben is inkább rászántam a pluszt, mintsem sok évig eszembe jusson, hogy miért sajnáltam a jobbra a pénzt. Ami inkább elgondolkodtatna, ha ma venném, hogy a 65"-es helyett 55"-est venni és a 200e-250e Ft spórolást belerakni egy projektorba. Nagyobbnak képzeltem a 65"-est 50"-es plazma után, de nem érzem elég nagynak a 65"-est sem. (kb 2,8m-ről nézzük) Agyalok egy olyan fali konzolon, ami 50cm körül közelebb hozná, illetve mivel amúgy is szabadon-térben van az ülőgarnitúra, azt is előbbre lehetne húzni 50 centit mondjuk. (csak ott meg a zenehallgatás szenvedne csorbát...)

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák