Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz sub71 #75324 üzenetére

    bár nem vigasztal, de az infó sokat ér mert így legalább azt tudom, hogy egyedi az eset és valahol valami hiba van.
    Már erre is gondoltam. De ennyire szar lenne a tápja? Ugyan oda van bedugva egy Sony AVR egy HTPC a régi Samsung tv soha egyiknek se volt baja semmivel. Most volt festés a hosszabbítón láttam mintha az egyik foglalat ki lenne tágulva így azt kicseréltem illetve jelenleg nincs is más fogyasztó arról a konnektorról hosszabbítóról.
    Most azon gondolkodok délután átdugom egy másik konnektorba.

    rainman72
    cserélünk egy hónapra :D
    #75333rainman72
    Ok de hozom a 806-t :))

    #75328 blakey
    igen tudom ezt többen, többször is írtátok
    van galvanikus leválasztó...... ezek után mi lehet még antenna oldalról szar? Mert OK kihívom a szolgáltatót, de mégis mit mondjak neki szar a tv ... mérnek egy jelszintet az OK és tovább. Nem értek az elektronikához.
    #75331
    reggel néztem az Android beállításokban az újraindítás az a teljes rendszert újra indítja?
    lehet kipróbálom, hogy minden nap újra indítom, bár nagy reményt nem füzök a dologhoz

    #75330sub71
    de ugyan azt mondjuk, a hiba nem a tévében van...valószínüleg...
    De akkor mibe? Illetve én azt mondom, de igen a tv-be van a hiba,
    -ha a hálózati feszültség ingadozik akkor a táp van szarul megépítve hisz más készülékek probléma mentesen tolerálják ezt.
    -antenna szintén ugyan ez a helyzet a régi Samu előtt nem volt 10évig ugyan itt galvanikus leválasztó a hálóban lévő LG Lcd buta tévé előtt sincs a gyerek szobájában lévő Philips buta Lcd előtt se volt, házimozi mélynyomó miatt került be kb 1 éve.
    -Nem tudja a szabvány CI kártyát kezelni amivel más készülék gond nélkül üzemel? De most hogy szóba jött délután azt is megcserélem a másik tévével.

    Remélem nem arra próbász célozgatni, hogy Te nagyon szívesen tesztelnéd egy évig a fórumtárs tévéjét ;]
    végül is majd mindegy lenne a szervizbe van 2 hetet vagy valaki teszteli :F :DD

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák