Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    Na ma végére értem a szerviz "kálváriának". :K

    Figyelem! A következő "műsorszám" - pláne az elmúlt napok fényében - egyes olvasóink nyugalmát magzavarhatják! :Y

    Szóval ugye kicserélték a panelt pénteken - 2 hete - miután hibás volt (gyári panel), hétfőn telefonáltam LG-nek, ahogy felvette, már mondta is, hogy látja mi az előzmény, erre mondtam, hibás ez is. Azt mondta ez nagyon nem jellemző, legsűrűbben a táp hibásodik meg.
    Elmondtam, én hogy látom és mit szeretnék (csereutalvány). Nem szakított félbe nyugodtan, türelmesen végighallgatott. Én is nyugodt voltam, még a hangomat sem kellett megemelnem, és győzködnöm sem. Megértette, mondta beírta közleménybe, viszont ez nem az ő hatásköre, hanem a szerviz döntése lesz, hogy mi történik.
    Délután hívott is a helyi szerviz, küldjem a fotókat és a számla másolatot, mert küldik Pestre. (Előzőleg a számla nem kellett és a képeket Lengyelországba küldték, erre kifejezetten emlékszem). Nem történt semmi, így egy hete hívtam az LG-t újra, azt mondták látják, hogy folyamatban van (de mi? :F ), így azt kérik várjak még türelemmel, majd a helyi szerviz fog keresni. Pénteken jött a telefon, az elbírálás pozitív, tehát csereutalványt állítanak ki. :CSajnos nem tudnak kijönni érte ma, így ha tudom vigyem be. Szétkaptam, visszadobozoltam és elvittem, a papír már készen várt. "60" körüli szervizes, nagyon korrekt, lelkiismeretes volt végig, 2x is elmondta ez a pénz nekem visszajár, bármi történik. Az akció más, ettől független, élhetek vele, de az összeg ennyi.
    Visszamentem a (helyi)boltba, mert netes vásárlás volt, az üzletvezető kérdezte mit szeretnék, mondom azt az infót kaptam le is vásárolhatom vagy kérhetem is vissza. Igen és neki mindegy melyik. :DDD Mondom akkor pénz. Kp nem lehet mert az összeg... (500k, azóta sem értem, megvenni hogy lehetett kp-ra akkor? :F ) Céges vásárlás, de mondta mind1 mire utalják vissza. Magánszámlára kértem végül. Hétfőn hívtak is, hogy csak a cégesre utalnák vissza. :((( Mondom direkt kérdeztem.. Mind1. Ma végül meg is jött az összeg (edigital amúgy). :R

    Pont 1 hónapja jelentettem be a gyári penelhibát LG-nél. 2 szerviz ügyintézésre, szerintem ez teljesen jó idő. Nálam az egész, így "csillagos ötös", bár ez gondolom nem is kérdés. Mint ahogy az sem, hogy a tévé "hibás" volt... LG viszont szerintem túlontúl elnéző, mert azért 3-4-5 pixelhibával a 8,3 millióból, azért szerintem együtt lehetne élni. :K

    Gondolom, mondanom se kell, mely gyártó készülékét fogom választani. ;]

    Addig is, valahogy túlélem a "régi-új" szettemmel, amit már péntektől nyúzok :DDD :

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák