Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz rothfb #33449 üzenetére

    Eddig is tudtam, csak jól titkoltam! ;) Korábban többször leírtam már, nekem tök mind1 kinek milyen tévé fog otthon figyelni és azért sem kapok - még ;] - pénzt hogy LG legyen mindenkinél, így mindig az aktuális körülményeknek megfeleően javasolnék valamit. Ebből az következne ha pl 500k vagy alatta lenne bármelyik 65" OLED - Sony, Philips, Pana, azonnal azt javasolnám, annyira nincs különbség az OLED-ek képe között! :DDD Ilyet eddig még csak az LG csinált. DE! És itt jön a lényeg - és az újabb képernyőfotó :D - miután rendre beleálltok az LG-be, de tényleg (bár egyre kevésbé, szépen fejlődtök, hatásos a "képzés" :C :R ),
    mondom is mibe

    - ha azt írom médialejátszó > kinek kell az? Külsőt használok.
    - ha azt írom menü > Mit számít? Egyszer beállítom oszt' csókolom.
    - ha azt írom távirányító > Mennyi? 1? Ehhez 2 van...
    - ha azt írom DolbyVision > Minek az? Nem nézek olyat.
    - ha azt írom HDMI 2.1 > Az meg minek? Nem is tudom, azmegmiaz?! :DDD
    - ha azt írom olcsóbb > Mennyivel 50k? Aj, miaz...
    - ha azt írom szervíz - Az se kell! Nem romlik el!

    akkor én is a Panába. :D

    Szóval, ha Ti így, akkor ám legyen! Attól függetlenül, hogy nem vennék/veszek Panát, nem kell minden kommentembe beleírni, NEM VENNÉK PANÁT, de ha Ti LG-nél ezt nyomjátok, nyomhatom én is ezt Panánál és még nem is hazudok. :DD

    Szóval ha kevésbé fogtok nyomulni LG ellen, lehet més sem lesz annyira "offense". :R :N

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák