Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz coolrob #19780 üzenetére

    "Nagyon nem értek egyet. Volt nálam C8 teszten és szenzációs TV, meg asszonyt is meggyőzte. Természetesen értek is hozzá mert a tv is az LG -től érkezett tesztre. Az újabb panelekre mindenhol azt hangoztatják, hogy átdolgozták, és kevésbé hajlamos bégésre. Ráadásul sztem hozzáértő eleve nem fogja xarul használni, hiszen úgyis bekalibráltatja, vagy megoldja magának, de nem max fényerőn fogja hajtani. Azonban ha így is beégne 100-120cd/m értékeken, akkor az bizony már hiba, és sztem garis. Egy TV-t nem lehet úgy árulni hog ne tv-zz vele, hiszen az a fő funkciója. Az hogy mi filmezünk meg streamelünk már más téma, de nem streamerként, hanem TV-ként árulják ezt ne felejtsük el."

    +1

    Nekem a gyártó (promóter srác) azt ígérte nem fog beégni.
    Beégett, cserélték.

    Most lehet mondani, hogy az LG promóter hülye volt vagy képzetlen, de eladta nekem a tévét.
    Egy minden szempontból tökéletes tévét adott el, de nem olcsón vettük.

    Az egyik ígéret(e) nem vált be.

    OK, hülye volt... de az LG-t mint céget ez a srác képviselte felém.

    Volt egy vitás esetem tavaly a KH bankkal (hitelt igényeltem és a világ minden szarát rám akarta még eröltetni)… nem győztek a végén bocsánatot kérni, a végén már kb a vállalati hitelezési igazgatóval kellett beszélni.

    De.
    Tök mindegy hülye az alkalmazott-e vagy sem. A gyártó céget FELÉD ő képviseli.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák