Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz Gabail #38694 üzenetére

    Passzolom a kérdést, nincs aqara trv-m. Ebben az egészben az a szép, hogy neked kell kísérletezned, viszont azt érzem, hogy te azt várod el, hogy out of the box azonnal minden úgy működjön, ahogy te elképzelted. Sajna ez nem jó irány, ráadásul egyből egy komplett irodára akarod ráhúzni pont egy olyan időszakban, amikor már "élesben" megy a játék és nincs helye hibának. Lehet, hogy jobban járnál, ha maradnál a manuálisnál a téli időszakban és majd idényen kívül kísérletezel és jól beállítasz mindent. Vagy... vagy elfogadod, hogy nem hibamentes a rendszer.
    Én nyitásérzékelővel társítottam egyébként, nem feltétlenül bízom meg a beépített érzékelőben, hiszen minimális időnek el kell telnie ahhoz, hogy váltson a hőmérséklet (pláne, ha mondjuk a TRV messzebb van az ablaktól/ajtótól).
    Persze azt is értem, hogy vagy kiadták neked, hogy oldd meg, vagy tulajként te akarod költséghatékonyan megoldani.

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák