Új hozzászólás Aktív témák

  • szat8

    tag

    Sziasztok, rég jártam erre! :)
    Tadoval vagy alternatív termosztáttal kapcsolatban elektromos padlófűtésnek van egy kérdésem az itteni gurukhoz.
    Lehet valahogy használni Tado termosztátot hozzá? Kis terület kellene, és csak kiegészítő fűtésnek 6 m² alatti fürdőbe, úgyhogy nem nagy teljesítményre kell számolni. De a Tado oldalán annyit írnak, hogy 3A-ig tud kapcsolni, ami azért elég alacsony érték, viszont utána ír egy ilyet is:
    "If you would like to make your system tado° compatible, please contact a local installer to make the necessary changes for you. They can refer to the Professional Installer Manual for generic instructions to wire and set up tado°."
    A manualban persze semmit nem találtam erre vonatkozóan.

    Nem ragaszkodom a Tadohoz, ha van más, ami kompatibilis HA-val, és jobban alkalmas a feladatra.
    Más lehetőséget keresgélve még ezt a Heatmiser-t találtam, de ahogy látom még elég kezdeti stádiumban van az integráció.

    Van valakinek ötlete/tapasztalata a témában?
    Előre is köszönöm!

    (Kicsit off, de ha bármi fontos tanácsa van valakinek az elektromos padlófűtéssel kapcsolatban, azt is szívesen veszem, mert még csak tervben van, úgyhogy még van lehetőség jól csinálni. :) )

Új hozzászólás Aktív témák