Új hozzászólás Aktív témák

  • polyszi2013

    csendes tag

    válasz layerke #214 üzenetére

    Megmondom őszintén, hogy maga a sima kezelőfelülete nem tetszett a Domoticznak, de valószínűleg abba az irányba fogok mégis elindulni. Maga a folyamat valahogyan sokkal átláthatóbb mi miért és miből következik, mint az openHAB-nál. Nagyon bízom benne, hogy a Broadlinkes cuccokkal össze tudom kötni és nem kell újra magamnak feltalálni a spanyol viaszt.. Megmondom őszintén, egy open kész rendszernek jobban örülnék, mert sok-sok időt megspórolhatnék vele. Persze az alkotás öröme nagyon jó, de ha nem muszáj, akkor csak felületesen, a számomra megfelelő mélységekben szeretnék elmerülni a témában. :)
    Igazán jó megfogalmazás a hobbi szó erre és én is így látom, de csak addig a szintig még mielőtt átfordul szívásba az egész.. :)

    fecus: Sajnos a magyart még egyenlőre el kell felejteni, mert nem támogatott. Angolul már egészen elfogatható, de közel sem tökéletes.. 10 alkalomból olyan 6-7-szer érti meg amit mondasz neki. De azért az eléggé vicces és félelmetes, hogy 3 szobán át, ha a fürdőben azt mondom emberi hangon OK google, akkor hallom a visszajelzést, hogy felébredt és figyel, de bármit is mondok és bárhogyan is(kiabálva, normális hangon) na azt már persze nem érti és mondja ismételjem meg.. Ami még hozzá tartozik, ha szól a tévé vagy bármilyen más zaj is van, akkor bizony a beszéd felismerés hatványozottan romlik... Viszont, csak az én hangomra reagál, a párom vagy bárki más, bármit is mond, arra nem is történik semmi, tehát a hangfelismerés már remekül működik. A google asszisztenst várom, hogy jöjjön a telefonra, mert az már nagyon sokat fejlődött a Google Now-hoz képest. Teszteket olvasgatva, ott már 8-9/10 az arány. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák