Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ToBeY #69938 üzenetére

    Fiatalok egyáltalán nem. A 30-40-es korosztály értelmiségi része használ valami beszélő nevet, vagy valami teljesen kamu nevet. Ők azok, akik a platformot amúgy is csak eseményszervezésekre használják. Az idősebbek más kérdés, de erre a korosztályra nemigen van rálátásom.

    Instagram van már amúgy inkább facebook helyett, ha már szósölmédia, de ez is kezd teljesen elfészbukosodni, meg elkurvulni, annyi rajta a reklám, szóval nem tudom, meddig még. A fiatalok már ezen is továbbléptek, snapchat, twitter, mittoménmi.

    Felétek is hasonló lehet a helyzet, max kis lemaradással, mert egyre több magyar kontakt jelenik meg instagramon is. Fb-t nem használom évek óta, szóval azt nem tudom, ott magyar vonalon mi megy. Amikor utoljára láttam úgy 2012 környékén, akkor főleg politika, meg alusisakos laposföldpropaganda zúdult az emberre, gyógyító számokkal, ‘ima gyermekemhez’ típusú naiv költészettel, ‘igazi édesanya vagy-e’ kvízekkel, meg lájkversenyekkel tarkítva.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák