Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz BlacKSouL #59560 üzenetére

    Az, hogy neked nincs konfliktusod senkivel, még nem jelenti azt, hogy másnak sincs konfliktusa veled. Én is szoktam így járni, hogy utólag esik le, hogy ja, csak belém akart kötni, én meg itt jópofizok (az a bizonyos szociális érzéket érintő hiányosság, ugye), pedig aztán én sem vagyok a zen szobra.

    Mondjuk azt észrevettem, hogy a hiányos nyelvtudás mögé faszán el lehet bújni, ha beléd akarnak kötni. Egyszerűen nézel bután, és egyszerű nyelvtani szzerkezetekkel is hibásan megszerkesztett mondatokkal közlöd az adott folyamat alapelveit, tudatosítva, hogy te továbbra is a hivatalos eljárást fogod követni, a kedves kolléga, vendég, vagy közlekedésben részt vevő partner ezzel ellentétes elképzeléseitől függetlenül. Csak nem elröhögni. Egy ideig azt hittem, kitaláltam valami fasza új szociális hacket, aztán eszembe jutott Manuel a Fawlty Towersből: I know nooothing.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák