Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz EQMontoya #44077 üzenetére

    valamikor ezekben a topikokban ilyenkor eleve nem a statisztika került szóba. hanem a pina. az többnyire szép. ;]

    persze az más világ volt, mert voltak itt az újvilágból sokan, meg az óvilágból is, és ment a cset, meg az agyelszívás, és pörgettük a hagymát, és volt vad szex is. inszájd.
    és most, hogy Aladár megidézte tildy 2009-es hozzászólását, erősen néztem, hogy mivan?? 2009, és #40000 környéke? itt? ugyanitt? ebben a topikban? az kizárt dolog, mer nemtudom. és még ha nem is váltunk 5000-ként...anno 5000 hsz az 2-3 hónap volt. Na jó, max fél év. de akkor is durva.
    öregszünk. én csak 2006 elején kapcsolódtam be az off közösségbe, de nagyjából itt is ragadtam. visszaolvasva a 2006-2007-es beböfögéseimet, azóta meg is keseredtem bizonyos téren, mint a hagyma, pedig nem vagyok egy hagymasrác, mint az ogrék. ráadásul meg hagymasrácok voltak itt, nem is egy.

    igazából valaki összefoglalhatná, hogy mi történt, mi változott, miért vannak dolgok úgy ahogy, mert nincs én nekem itt semmi bajom senkivel, mert akkor itt se lennék, de mégis, az a fajta offolás, ami 2004-2009 között volt, az valahogy mintha emberközelibb lett volna kicsit mindenkinek. miért? mittudomén...
    miért volt akkor egyszerre tízenhuszon sok emberkének ideje fórumban csetelni, most meg már nincs? vagy áthelyeződött máshová? biztos van ahol most is megvan a napi 400-500 hsz, de benézek néha 1-1 topikba... kár azért a 400-450 hsz-ért
    mit nem adtam volna anno az auto-refresh-ért, de mire megtaláltam, addigra ki is hunyt a cset. hát hol van már ez?

    fura, mert kicsit azért itt szocializálódtam fórumtaggá. régen volt sok szakmai, de egy ideje alig. onnan kikoptam, innen nem. és bár nem vagyok a klasszik kocka, kicsit mindig benne voltam az infó világban, az átlagnál jobban, a kockáknál kevésbé. és a mIRC világából ideérve kicsit megváltoztam, megkomolyodtam, ami most innen nézve inkább nem kommentálandó

    na, Aladár, most miattad (is) elöntött a nosztalgiahullám, és itt borozgatva fogalmazgatok, pedig megfogadtam, hogy 11-kor alvás...úgyhogy leszel szíves maradni, aki meg még van, meg nem eltűnni

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák