Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz FLx #23224 üzenetére

    eddig egyszer vittem így be objektívet hozzájuk, amit vész megoldásként helyben vettem angliában, mert azonnal kellett a frissen "elúszott" :W obi helyett egy csere, gyors netes keresgélés után találtam egy közeli üzletet, ahol ráadásul olcsóbban is adták, mint itthon. szemrevételezés során úgy tűnt, mintha a dolgozók épp most érkeztek volna egy tutajon marokkóból, de hát nagyon kellett az obi :) kipróbáltam, jó volt, paypal-on gyorsan kiállítottak számlát, kifizettem telefon, majd kitöltötték a garanciajegyet (természetesen sikerült felcserélniük a hónap és nap sorrendjét) és nyomtak rá egy pecsétet valami (utólag rákerestem, valami amién melletti tanya címe volt rajta, amiről google street view alapján max azt tudom elképzelni, hogy utóljára a visszavonuló náci katonák jártak ott fosztogatni). szóval szerintem abszolútte ráillik a "kétes eredetű", viszont amikor baja volt, akkor megnéznték és megjavították a camera kft-nél. végülis ez nem hamisított volt, de nem mertem volna megesküdni rá, hogy tényleg minden rendben volt az obi útján a gyár és köztem.

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák