Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz tlac #3152 üzenetére

    Engem mentsenek meg attól hogy megint 30k-t kelljen ráfizetni a villanyszámlára, nemén erre válaszoltam, 30K különbséget pedig a 48 Ft/KWh alatt se fogsz összehozni sztem

    még akkor se ha 24/7 Fermi SLI 3Dmarkozol, még akkor se ;] és mindig a különbséggel kell számolni isz egy 5770 is megeszik 80W-ot full terhelésen monjuk egy fermi kb 230W-ot, akkor 230W-80=150W a különbség óránként ami durván 7Ft/óra full terhelésen, idle alatt kevesebb a különbség is, tehát átlagba 3-4 Ft-tal számolhatunk óránként(ugye azért netezni, filmezni is szoktunk, kötve hiszem h egy fermi ne csökkentené le a fogyasztását 60-80W-ra alapállapotban)

    sztem ha kocsival jársz munkahelyre, de nyáron és tavasszal bringával vagy tömegközlekedéssel mész(mikor szebb az idő), ezerszer több pénzt spórolhatsz és a környezetedért is ezzerszer többet tettél, pláne úgy h tudomásom szerint pl BP-et Paks látja el árammal,, ami nem is bosájt ki káros anyagot

    szép és jó dolog h csökkennek a hardverelemek fogyasztása, de ezen nem múlik se sok pénz, se károsanyagkibocsájtás

    ezért is tartom hülyeségnek akik másfélszeres árat kiadnak egy energiatakarékos prociért vagy videokártyáért, azt hiszik megéri nekik, közbe nem, abszolút nem

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák