Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Devid_81 #2208 üzenetére

    1440p ray tracingre nekem elég a 2080... ultrán játszadozom.."pronyóbb" konfiggal, mint a tied
    perpill a BF5 és az új Metro, amikkel játszottam és nem éreztem azt a nagy teljesítménycsökkenést, mint amitől sokan rettegnek egy RTX kártya hallatán, ha az rt ON...
    az utolsó Tomb Raiderhez nemrég jött ki pl a rt update... csakhát én azt a játékot már kivégeztem a megjelenése után, szal.. későbánat részemről

    értem én, hoyg neked az rt on vs off közötti sebességkülönbség a bosszantó, nekem inkább az, hogy nincs konkurenciája a zöldeknek..

    azzal egyetértek, hogy gyerekcipős a technológia... de szerencsére nem az nV részéről... hanem a játékkészítők részéről.. lsd a BFV teljes kiadás + Tides Of War update közötti időt... 1440p+RT ON (low) és így volt 80+ FPS-em... holott ők, hivatalosan a mediumra írták a 60 fix FPS-t..ami egyábként jött is, meglestem brahiból (azért low, mert a fölött már számomra zavaróbb volt, mintsem "valósághűbb"... de ez részletkérdés... )

    ez is olyan, mint a PhysX volt anno... teszem hozzá, nekem nagyon adja az a fícsör is :C
    de pl, ami a Metroban van, ray tracing címen, az.. háát :U (OFF)(most a DLSS-t nem veszem ide, mert az nekem alapból OFF)(/OFF) de a BFV féle, na az tetszett..

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák