Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz prmcsk #2300 üzenetére

    Azért egy ilyen húzással ezek a "nagy" oldalak eléggé hiteltelenné válnának és ez az olvasó táboruknak is ártana. Persze a pénz minden nyelvet megold, de eléggé igényeseknek és összeszedettnek tűnik a többségük ahhoz, hogy ilyen meg sem forduljon a fejemben. A különbség okát szerintem máshol kellene keresni az összeesküvés elméletek helyett, no de ezért is tartunk érdekesnek minden benchmarkot ami itt landol. :)

    Azért volt már rá példa, hogy linkeltetek olyan videót amiben a reviewer azt mutogatta, hogy a 980 Ti SLI odaveri az 1080-at és mekkorát hazudott az Nvidia mivel high quote "az 1080 2x 980Ti performance"... Közben meg az Nvidia sosem mondott ilye, azt mondta, hogy 2x 980 performance... Tudatosan kell nézelődni és akkor senki nem szalad bele semmi átverésbe és nem kell készpénznek venni feltételezéseket.

    Egyébként már a specifikációkból is látszott sok minden, de persze a gaming gyakorlatot semmi nem váltja ki, csak a benchmarkok igazi játékokkal. Én így is azt mondom, hogy teljesen korrekt volt az Nvidia hype (buták lettek volna nem teaselni ezeket a remek kártyákat) és eddig nem állítottak olyat, aminek a szöges ellentéte lenne a helyzet. Bár abban a pozícióban amiben jelenleg vannak elképzelhető, hogy nagyon is odafigyelnek az ilyesmire. Ez persze csak az én véleményem.

    (#2301) iszilard: Meg kell várni a customokat. Szerintem a legtöbb tuningos úgyis vagy megvárja a custom kártyákat vagy úgyis vízhűtést tesz rá. Iránymutatás persze lehet az FE tuning, de a konklúziót még közel sem vontuk le! :K Egyébként kezdem úgy érezni, hogy én vagyok az egyetlen ebben a topikban aki nem a tuning miatt várja a kártyákat, hanem szimplán csak használni szeretné őket. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • gbors

    nagyúr

    válasz prmcsk #2300 üzenetére

    Ezeket a különbségeket inkább az hozza, hogy hová boostolnak a tesztkártyák. Az egyik oldalon, ahol a 980Ti-hez képest közel 10%-nyi előnyben jött ki az 1070, mutatta is a grafikon, hogy 1730MHz körül ment az 1070, gyorsabban, mint az 1080.
    Az persze lehet, hogy a nagyobb oldalaknak véletlenül alacsonyabb szivárgású és kevésbé melegedő példányok jutottak...

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák