Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Pompi #456 üzenetére

    Hello!

    2 napja van meg a eló (n73 Me). Már egy másik fórumban is próbálkoztam, de rájöttem hogy itt illene inkább :) . A következő lenne a kérdésem:

    Ha belépek a névjegyzékbe és beütök egy betűt, akkor behoz mindenkit akinek a vezetékneve VAGY a keresztneve olyan betűvel kezdődik. Tegnap egész este ezzel szórakoztam, de csak úgy tudtam orvosolni a gondot, hogy az egész nevet a vezetéknévbe írom és teszek egy entert a keresztnév beírása előtt.

    Valakinek ötlet, hogy tudnám megoldani azt hogy normálisan beírom a vezetéknévnek a vezetéknevet, keresztnévnek a keresztnevet és amikor névjegyzékben beütök egy betűt, akkor csak azokat hozza ki akiknek a vezetékneve kezdődik azzal .

    2. kéréd: automata billentyűzár. Meglepetésként ért, hogy nincs :F . Mondták hogy külön progival lehet elérni, tudtok ajánlani?

    3. Jobb naptárprogi ajánlata van valakinek, mint ami alapból rajta van ? :) Régi 6610 esemen volt egy külön szülinap bejegyzési lehetőség, ami előre beállíthatóan jelzett, hogy az illető 1 2 nap vagy hét múlva x éves lesz, de ilyet itt nem találtam, pedig már megszoktam.

    Előre is köszi !

Új hozzászólás Aktív témák