Keresés

Aktív témák

  • islorinc

    tag

    Két telefon között gondolkodom.

    Előre kérem, hogy ne írjátok, hogy a tojást ne hasonlítsam a krumplival, mert ha két ellentétes árfekvésű, oprendszerű készülékről is van szó, az alapvető cél ugyanaz: egy korszerű, gyors processzorral felszerelt készüléket keresek, amivel élmény az internetezés.

    Sokminden a HTC mellett szól, pl. nagyobb felbontású és méretű kijelző, gyorsabb proci...pl.

    viszont az e72 egy kiforrott Symbianos telefon, mely az előd hagyományaira építve egy stabil, gyors platform.

    Korábban E70-et használtam, tehát valahol szimpatikusabb nekem a jól bevált Nokiás háttér, a konzervativ, letisztult formák, viszont a konzervativizmus jegyében sajnos a Nokia nem mindig fejleszt olyan ütemben, ahogy kéne...és elszalad mellett a HTC...(pl. a jobb kijelzőjével)

    Nos..ti melyiket vennétek?

    És hogy a képlet ne legyen ilyen egyszerű, hasonlítsuk össze az N97-et is a HTC HD2vel.

    Ne gondoljátok, hogy burzsúj vagyok, akinek minden mindegy és elszórja a pénzt a legújabb technikai kütyükre. A E70-et is közel 4 éve használom és az utódját is legalább ennyi ideig szeretném.

    Hát remélem sikerült megadnom az "alaphangot" és beindul egy jó kis eszmecsere!

Aktív témák